Smaczna dieta – przepisy na zdrowe potrawy

Smaczna dieta – przepisy na zdrowe potrawy

Smaczna dieta – przepisy na zdrowe potrawy

Czy wiesz, że zdrowa dieta może być naprawdę smaczna? Rezygnacja z przetworzonej żywności czy fast foodów wcale nie oznacza, że musisz raz na zawsze zapomnieć o swoich ulubionych smakach. Wystarczy, że przygotujesz znane i lubiane dania samodzielnie w domu. Szukasz inspiracji na urozmaicenie swojej diety? Nasze dwa przepisy z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę! Dietetyczne frytki – przepis na ulubione danie w wersji light Numerem jeden wśród naszych zdrowych i dietetycznych przepisów są frytki... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.