Krokiety z kapustą i grzybami

764
 • Krokiety z kapustą i grzybami
 • Krokiety z kapustą i grzybami

  Przepis na : obiad

  {"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Nale\u015bniki uwielbiam chyba w ka\u017cdej formie a jako krokiety z kapust\u0105 i grzybami s\u0105 wyj\u0105tkowo pyszne. Mi\u0119kkie i soczyste w \u015brodku, chrupi\u0105ca lekko panierka na zewn\u0105trz i aromat grzyb\u00f3w - co\u015b wspania\u0142ego. Proste i szybkie danie w zasadzie mimo, \u017ce trzeba wykona\u0107 kilka czynno\u015bci. Idealnie si\u0119 sprawdza na prosty obiad w \u015brodku tygodnia lub jak w moim przypadku, zabiegan\u0105... Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?
   Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

   Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

  Inne przepisy z Kosą po patelni

  Dodaj komentarz