Żurek wielkanocny

Żurek wielkanocny

Żurek wielkanocny

Żurek może się różnić sposobem przygotowania w zależności od regionu, mimo to w większości domów jest to danie serwowane właśnie we Wielkanoc. Ja sama lubię eksperymentować z żurkiem i gotuje nieidentyczną wersję za każdym razem Zachęcam do przygotowania własnego domowego zakwasu do tej zupy, wówczas zyskuje jeszcze większy wymiar smaku i niepowtarzalność. Taki aromatyczny, kwaśny z wędzoną nutą żurek można zaserwować we wybranej dla Was porze….śniadaniowej czy też obiadowej! U mnie zawsze na bogato, w chlebie,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kierunekuchnia

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Autor

kierunekuchniakierunekuchnia

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

żurek, kiełbasa, zupa, biała kiełbasa, boczek, wielkanoc, ziemniaki, chleb, żurek z białą kiełbasą, warzywa na patelnie, jajka na święta, zupa z selera, chleb na zakwasie, gotowana marchewka, dania obiadowe

Inne przepisy z Kierunekuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.