Spring Rolls z krewetkami, awokado, ogórkiem i sosem orzechowym

Spring Rolls z krewetkami, awokado, ogórkiem i sosem orzechowym

Spring Rolls z krewetkami, awokado, ogórkiem i sosem orzechowym

Przepis na : obiad

Sajgonki znamy wszyscy – niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie jadł ich w „chińskiej budce”! Spring Rolls to wietnamski wynalazek – chińskie sajgonki są smażone, wietnamskie Gỏi cuốn, czyli dosłownie ‘rolki sałatkowe’– surowe. Podawane schłodzone (albo w temperaturze otoczenia) podkreślają świeżość i lekkość sezonowych produktów. Przeźroczysty papier ryżowy niczego nie ukrywa – nie dosyć że pyszne, Spring Rolls są po prostu piękne! Rolki z dzisiejszego przepisu to tylko kilka składników – pochw... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sosy, krewetki, makaron, makarony, awokado, sałata, ogórki, masło orzechowe, burrito, owoce morza, dietetycznie, bezglutenowe, ryby, pasta, dietetyczne , pasty, obiad, kolacja, ryba, makaron po chińsku, szybki obiad, obiad na szybko, szybka kolacja, makaron z patelni, dania z makaronem, dania dietetyczne, dietetyczny obiad

Inne przepisy z Karo in the Kitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.