Czekoladowe smoothie owsiane – koktajl na przytycie

Czekoladowe smoothie owsiane – koktajl na przytycie

Czekoladowe smoothie owsiane – koktajl na przytycie

Przepis na : śniadanie

Smoothie w naszym domu dzielimy tylko na dwa rodzaje – te pyszne, i te przepyszne! Co może być złego w zblendowanej w kilkanaście sekund mieszance zdrowych, kolorowych i smacznych składników? To czekoladowe smoothie jest bardzo delikatne i niesłychanie miękkie na podniebieniu. Dłuższą chwilę mi zajęło szukanie odpowiednich proporcji – przy zbyt dużej ilości płatków smoothie było za gęste i szorstkie, przy zbyt małej – nikt nie zauważyłby różnicy między tym, a zwykłym koktajlem. Spróbujcie, czekoladowe smoothie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Dieta bananowa

Masz lekką nadwagę, 3-7kg? A do tego kilka wolnych dni? Dieta bananowa to dieta dla Ciebie.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

smoothie, banan, masło orzechowe, płatki owsiane, deser, desery, zupa, koktajle, dietetycznie, fit, zupa krem, dietetyczne , śniadania, szybkie śniadanie, kolacja, dania dietetyczne, krem czekoladowy

Inne przepisy z Karo in the Kitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.