Sałatka śledziowa z ziemniakiem, jajkiem i ogórkiem kiszonym

Sałatka śledziowa z ziemniakiem, jajkiem i ogórkiem kiszonym

Sałatka śledziowa z ziemniakiem, jajkiem i ogórkiem kiszonym

Śledziem w depresję i nie tylko! Śledź jak śledź, każdy go zna i na Wigilię z przyjemnością wcina. Ale poza bożonarodzeniowym sezonem gości na stołach zdecydowanie rzadziej niż powinien. Rybka ta to bowiem samo zdrowie ! Że o zaletach materialnych nie wspomnę: powszechnie dostępna, niedroga, łatwo dostać ją świeżą. A czemu ten śledź taki zdrowy ? [źródła: www.poradnikzdrowie.pl ; poradnikprzedsiebiorcy.pl ] jest bogatym źródłem pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka zawierają liczne witaminy (A, D, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, ryby, ryba, ogórki, sałatka, sałatki, ogórki kiszone, majonez, ziemniaki, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, salatka ziemniaczana, sałatka śledziowa, diety, jabłka, tuńczyk, dietetycznie, dietetyczne , dieta, cytryna, bożonarodzeniowe, dietetyczna sałatka, sałatka dietetyczna, sałatka z tuńczykiem, sałatka śledziowa z ziemniakami, sałatka śledziowa z jajkiem, salatka z jajkiem, sałatka z majonezem, lekkie sałatki

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.