Jabłka prażone do kanapek z waniliową nutą

Jabłka prażone do kanapek z waniliową nutą

Jabłka prażone do kanapek z waniliową nutą

Aromatyczny pogromca jesiennej chandry! Od pierwszych tygodni sierpnia, niemalże do końca listopada, jestem w ustawicznym amoku prażenia jabłek ! Papierówki, Antonówki, Malinówki, Renety i wiele, wiele innych - wszystkie je zamykam w niezliczone słoiczki, które potem wykorzystuję zimą do szarlotki, naleśników, placuszków itp.  Tym razem jednak zamarzyło mi się aromatyczne smarowidło do kanapek . Porcja takiej jabłuszkowej dobroci na bułce posmarowanej masłem to idealne, energetyzujące śniadanie . Zwłaszcz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta jabłkowa

Niezdrowe jedzenie pozostawia w naszym organizmie szkodliwe substancje. Wtedy warto sięgnąć po jabłka!

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

jabłka, jabłka prażone, śniadania, naleśniki, mus, przetwory, szarlotka, cukinia, bułki, placuszki, kanapki, naleśnik, szarlotka z jabłkami, bułki maślane, cukinia na zimę

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.