Czekośliwka niskosłodzona

Czekośliwka niskosłodzona

Czekośliwka niskosłodzona

Przepyszne smarowidło kanapkowe! Co porabiałam, jak mnie nie było? Ano pośród zmagań z szaro-burą rzeczywistością m.in. przetwory porabiałam ! :) Słodkie, ostre, w occie, kiszone - długo można by wymieniać. Zryw przetwórczy mnie złapał i każdą wolną chwilę ostatnich miesięcy poświęcałam na wszelakie dżemy, konfitury, powidła, ketchupy, korniszony i inne weki. Gdy jeden przetwór został z sukcesem zamknięty w słoikach na zimę, natychmiast brałam się za następny. Wena mnie dotknęła i nie chciała odpuścić! :) To tylko ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śliwka, przetwory, kanapki

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.