Gofry drożdżowe z jajkiem sadzonym, boczkiem i pieczarkami

Gofry drożdżowe z jajkiem sadzonym, boczkiem i pieczarkami

Gofry drożdżowe z jajkiem sadzonym, boczkiem i pieczarkami

Jak zjeść smacznie i się przy tym zbytnio nie narobić :) Czasem zwyczajnie nie mam natchnienia na stanie przy garach i niewolniczą harówę przy obiedzie . Ale że zjeść coś sycącego w porze obiadowej nadal by wypadało, głowię się i dumam co by tu jak najmniejszym nakładem energii na stół zapodać. Nachodzi mnie wtedy ochota na coś prostego, szybkiego w przygotowaniu i niezbyt pracochłonnego . Zjeść smacznie jednak nadal wymagam!  Nagle błysk w oku i na myśl wpadają one! Gofry ! Przeważnie jadałam je do t... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

gofry, ciasto, boczek, pieczarki, drożdżowe, obiad, frużelina, pieczarki w cieście, szybki obiad, obiad na szybko, ciasto drożdżowe, ciasta drozdzowe, pieczony boczek, pieczarki do obiadu, proste i szybkie ciasto, szybkie ciasto, proste ciasto

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.