Odrywane bułeczki drożdżowe z czosnkiem niedźwiedzim

11
 • Odrywane bułeczki drożdżowe z czosnkiem niedźwiedzim
 • Odrywane bułeczki drożdżowe z czosnkiem niedźwiedzim

  Odrywane bułeczki drożdżowe z czosnkiem niedźwiedzim Pull apart bread znamy najczęściej jako odrywany chlebek na drożdżach z ziołami. Na blogu był już przepis na słodką wersję pull apart bread, czyli chlebek cynamonowy. Mięciutki, aromatyczny i taki smaczny, że ledwo zdążyłam go sfotografować. Drożdżowy chlebek jest bardzo lubiany. Wyobraźcie sobie, jakim genialnym pomysłem są jego Czytaj dalej na blogu dolcevitainmykitchen


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!
   Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

   Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

  Inne przepisy z dolcevitainmykitchen

  Dodaj komentarz