Szynka gotowana

Szynka gotowana

Szynka gotowana

Cześć Dzisiaj będzie przepis jeszcze nie wypróbowany. Ale szynka już się rozmraża, więc na weekend szyneczka powinna być już gotowa. Przepis te znalazłam w nowym numerze Magazynu kulinarnego Smacznego! (numer 1 Kwiecień 2014). Skądinąd jest to nowy magazyn. Jego pierwszy numer był dodatkiem do gazety Kobieta i życie. Magazyn ten zawiera także wiele innych ciekawych przepisów. Szynka gotowana Przygotuj duży garnek, większą miskę, widelec (najlepiej z długą rączką), łyżkę cedzakową, talerz, blachę lub brytfannę ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu blog.moje-pasje.info

Autor

Kasia K.

Jestem zwyczajną kobietką jakich wiele na polskich ulicach. Urodziłam się w 1984 r. i mieszkam w Bydgoszczy. Tak jak wiele Polek czytam, zajmuję się robótkami ręcznymi, gotuję. I można powiedzieć, że kolekcjonuję przepisy kulinarne. :) Receptury zbieram wśród znajomych, w sieci, w książkach i gazetach.
Do moich ulubionych autorów należą Magdalena Kozak, Marion Chesney jako M. C. Beaton, Dean Ray Koontz, Terry Pratchett i Andrzej Sapkowski.
W chwilach wolnych od kucharzenia i czytania lubię zająć "czymś pożytecznym" ręce. Najczęściej jest to haft krzyżykowy lub druty. Zawsze mnie jednak ciągnęło do innych rodzajów robótek ręcznych.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

szynka, mięso, szynka gotowana, ciekawe przepisy, pasty, sosy, pasta, wieprzowina, pieczona szynka, pieczeń z szynki, mięsa pieczone

Inne przepisy z blog.moje-pasje.info

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.