Pieczone szparagi z oliwą i czosnkiem

Pieczone szparagi z oliwą i czosnkiem

Pieczone szparagi z oliwą i czosnkiem

Przepis na : obiad

Sezon szparagowy trwa, a nie jest on długi, więc trzeba to wykorzystać. Warto wspomnieć, że przy tym daniu nie napracujecie się za bardzo. Za to szparagi zachwycą smakiem i aromatem.  Jak przygotować szparagi? Użyliśmy zielonych szparagów, bo są mniej łykowate i bardziej delikatne. Danie jednak możecie skomponować z obu rodzajów tego warzywa. Najlepiej wybierać szparagi niezbyt grube i świeże. Białe szparagi najlepiej obrać od góry (poza kwiatem) obieraczką do warzyw lub nożykiem; zielonych obierać nie t... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bananowe Pole

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.