latte macchiato - 220 przepisów (strona:11/15)

Mithering Bastard - drink z whisky w pomarańczowym barwach 28

Przepis na Mithering Bastard czyli miks whisky z sokiem pomarańczowym, z ciekawym dodatkiem w postaci likieru Triple Sec. Połowę drinku stanowi czysta whisky.

Koktajle i drinki
Bloody Whisky - krwawa whisky, przyjemny lekki drink o krwistej barwie 25

Bazą Bloody whisky jest oczywiście whisky, a kolor nadaje sok żurawinowy. W raz z likierem brzoskwiniowym składniki tego drinka doskonale maskują smak whisky.

Koktajle i drinki
Truskawka i Orzeźwienie 29

Przepis na koktajl owocowy smoothie składa się z truskawek w połączeniu z odrobiną kwasku cytryny i mięty.

Koktajle i drinki
Pietruszka i Awokado 24

Przepis na koktajl owocowo-warzywny smoothie oprócz natki pietruszki i avokado zawiera kiwi oraz banan. Słodko-kwaśny witaminowy koktajl.

Koktajle i drinki
Blue Malibu - przepis na niebieski drink z malibu 60

Bazą przepisu na drink Blue Malibu jak nazwa wskazuje jest malibu rum. W parze z sokiem żurawinowym i ananasowym, a kolor jest uzyskany dzięki Blue Curacao

Koktajle i drinki
John Collins - przepis na słodko-kwaśny drink 57

Drink John Collins na bazie ginu, razem z parą soku z cytryny i syropu cukrowego, uzupełniony wodą gazowaną. Przepis jest znacząco orzeźwiający.

Koktajle i drinki
Mir - przepis na drink mocnej mieszanki whisky z wódką 48

Uchodzący za mocny drink. Przepis na Mir to mieszanka wódki i whisky dopełnionej Coca-Colą. Najbardziej wyczuwalny jest smak whisky.

Koktajle i drinki
Granat i Pomarańcza 44

Prosty przepis na koktajl owocowy smoothie z ciekawym połączeniem soku z pomarańczy z granatem. Zalecamy użycie świeżych pomarańczy, nie soku z kartonu.

Koktajle i drinki
Blue Lady - przepis na błękitny drink z ginem 57

Przepis na drink Blue Lady z ginem i sokiem cytrynowym, swoją błękitną barwę zawdzięcza likierowi Blue Curacao. Orzeźwiający słodko-kwaśny drink.

Koktajle i drinki
Fat Hooker - przepis na mocno pomarańczowy drink 63

Bazą przepisu na drink Fat Hooker jest wódka, ponadto zawiera on malibu rum i likier brzoskwiniowy. Całość jest dopełniona sokiem pomarańczowym.

Koktajle i drinki
Red Coffee - Jagermeister i Kahlua w czerwonej odsłonie 56

Barwę i słodkość przepisu na drink Red Coffee z Jagermeister zapewnia grenadyna, która dodaje charakteru do tego ziołowo-kawowego drinku.

Koktajle i drinki
Mango, Grejpfrut i Pomarańcza 86

Przepis na koktajl owocowy smoothie którego głównymi składnikami są mango wraz z sokiem z pomarańczy i grejpfruta. Uzupełnione dodatkiem mięty oraz herbaty owocowej bądź wody.

Koktajle i drinki
Count Mast Negroni - czyli klasyczny przepis w odmianie z Jagermeister 141

Przepis na drink Count Mast Negroni jest modyfikacją oryginalnego Negroni, w której likier Campari zastępujemy na Jagermeister. Pozostałe proporcje drinku są jak w oryginale.

Koktajle i drinki
Zachód Słońca na Barbados - drink z malibu w kolorze zachodzącego słońca 217

Przepis na drink Zachód Słońca na Barbados o tropikalnym charakterze z bazą rumu posiłkowanego przez malibu. Kolor nadaje mu syrop truskawkowy lub malinowy.

Koktajle i drinki
Long Island Iced Tea - przepis na mocny i orzeźwiający drink na letnie popołudnie 145

Long Island Iced Tea to przepis na drink na bazie wódki, rumu, tequili, ginu. Mocny, ale alkohol nie jest tak wyczuwalny w smaku.

Koktajle i drinki
Smerfetka - przyjemny, kobiecy przepis na drink z nutką kokosa 98

Przepis na drink Smerfetka z wyczuwalnym kokosem świetnie dobrany do mleczka skondensowanego. Intrygujący kolor daje tu Blue Curacao wymieszane z mlekiem.

Koktajle i drinki
Pietruszka i Ogórek 86

Przepis na nisko kaloryczny koktajl składający się z natki pietruszki, ogórka i wody. Odrobinę kwasku dodaje użyta cytryna.

Koktajle i drinki
Jager w tropikach - czyli ziołowy drink z Jagermeisterem 120

Drink Jager w tropikach to połączenie kiwi i soku ananasowego, doprawione bazylią i likierem Jagermeister. Ziołowo-korzenny z domieszką słodkości ananasa trunek.

Koktajle i drinki
Halloween Shots - shoty z Jagermeister 168

Halloween Shots to przepis na trój warstwowe shoty z wódką i Jagermeister, doprawione słodkością grenadyny i orzeźwieniem soku pomarańczowego.

Koktajle i drinki
Jagodzianka - kobiecy mleczny shot z malibu 164

W przepisie na shot Jagodzianka kolor uzyskujemy dzięki mieszance Blue Curacao i grenadyny, tworząc ciekawe słodkie połączenie z domieszką kokosa.

Koktajle i drinki
Caffe Malibu - przepis na drink z malibu wzbogacony o likier kawowy 97

Drink Caffe Malibu to przepis w stylu White Russian, ale bardziej łagodny z większą ilością mleka, a role procentów odgrywa tu malibu rum w połączeniu z

Koktajle i drinki
Słoneczne Orzeźwienie - jedna z propozycji na drinki z malibu rum 108

Przepis na drink Słoneczne Orzeźwienie z Malibu w parze z wódką w orzeźwiającej mieszance grejpfruta z sokiem pomarańczowym. Idealny na gorące popołudnie.

Koktajle i drinki
Truskawkowe Malibu - zmiksowane truskawki z malibu rum 190

Truskawki, bądź maliny w parze z sokiem pomarańczowym. Za procenty jest tu odpowiedzialne malibu rum, tworząc słodki drink truskawkowy z posmakiem kokosowym.

Koktajle i drinki
Hot Blooded - przepis na 3 warstwowy drink z wódką 211

Przepis na drink Hot Blooded w którym górną warstwę tworzy wódka żurawinowa. Po środku pomarańcza, a dół drinka tworzy grenadyna.

Koktajle i drinki
Malibu Paloma - orzeźwiający drink z malibu rum 141

Malibu Paloma to przepis na drink z sokiem z limonki wraz sokiem grejpfrutowym. Jest to jedna z propozycji kategorii drinki z malibu na upalne dni.

Koktajle i drinki
Zielony Ananas - przepis na drink z malibu w zielonej odsłonie 84

Przepis na słodki ananasowy drink z malibu, który kolor zawdzięcza użyciu Blue Curacao syropu, bądź likieru. Najlepiej wygląda podany w kieliszku koktajlowym.

Koktajle i drinki
Bellini - przepis na puree z brzoskwiń zmiksowane z szampanem Prosecco 148

Bellini czyli przepis na drink z szampanem Prosecco i puree z brzoskwiń. Finezyjne słodkie podanie szampana Prosecco w nietuzinkowym towarzystwie puree.

Koktajle i drinki
Champagne in Red - szampan Prosecco z grenadyną 114

Barwę i słodkość drinkowi nadaje grenadyna. Z Prosecco smakuje wyśmienicie. Jest to również dobry sposób aby osłodzić tani szampan, poprawiając jego smak.

Koktajle i drinki
Szampańskie Malibu - czyli połączenie kokosowego rumu z Prosecco 109

Przepis na drink którego głównymi składnikami jest malibu rum i szampan Prosecco. Kolor dodaje głównie sok żurawinowy w połączeniu z sokiem z limonki.

Koktajle i drinki
Champagne in Purple - przepis na drink z szampanem Prosecco 150

Drink z szampanem Prosecco, w kótrym purpurowy czy też fioletowy kolor uzyskujemy dzięki zmieszaniu blue curacao zarówno likieru czy też syropu, z grenadyną.

Koktajle i drinki
Mimosa ( Mimoza ) - czyli finezyjna nazwa na drink z Prosecco i sokiem pomarańczowym 153

Prosecco lub inne wino musujące mieszamy w proporcji 1:1 z sokiem pomarańczowym, najlepiej świeżo wyciśniętym, tworząc finezyjną mieszankę.

Koktajle i drinki
212 Cocktail - drink z aperolem o bazie alkoholowej z tequili 88

Przepis na 212 Coctail to mocny drink, gdzie oprócz tequili i aperolu występuje sok grejpfrutowy. Ziołowo-cytrusowy klimat z pokaźną dawką meksykańskiej tequili.

Koktajle i drinki
Cotogna's Aperol Fizz - jedna z ciekawszych propozycji kategorii drinki z aperolem 82

Przepis na drink Cotognas Aperol Fizz w którym piankę tworzy ubite białko jajka. Bazę alkoholu gra tu Aperol któremu posiłkuje słodko-kwaśna mieszanka sour.

Koktajle i drinki
Aperol Spritz - najbardziej popularny drink z Aperolem i Prosecco 90

Aperol Spritz drink to przepis na rozkoszną mieszankę Aperolu i wina musującego Prosecco. Musujący, lekko ziołowy i jakże prosty do wykonania.

Koktajle i drinki
Jager o poranku - jedna z ciekawszych propozycji kategorii drinki z Jagermeister 134

Ciekawy przepis na warstwowy drink z Jagermeister, który efekt dolnej warstwy nadaje syrop Blue Curacao. Górną warstwę dla kontrastu tworzy likier Jagrmeister.

Koktajle i drinki
Jagerbomb - gdy siły opadają ten przepis na drink jest dla Ciebie 92

Drink Jagerbomb z Jagermiester w połączeniu z redbullem, czy innym napojem energetycznym. Sprawdzi się gdy opadasz z sił, a impreza trwa. Lekko ziołowy, dzięki dodatku likieru

Koktajle i drinki
Grape Wild Aperol - czyli drink z aperolem z posmakiem grejpfruta 99

Przepis na Grape Wild Aperol, czyli grejpfrutowy drink z wodą gazowaną wzbogacony o aperitif Aperol. Za dodatkowa procenty odpowiada tu wódka.

Koktajle i drinki
Tropical Aperol - drink trochę zbliżony do mohito z dodatkiem Aperolu 84

Drink z aperolem o składnikach bardzo podobnych do mohito, zawiera również rum jako bazę procentów. Ciekawa gama smakowa, lekko ziołowa oraz dosyć słodka.

Koktajle i drinki
Jagerita - drink klasycznej margarity, ale o bazie z likieru Jagermeister 117

Drink Jagerita to przepis na słodko-kwaśny drink typu sour. Gdzie bazą alkoholową stanowi likier Jagermeister, posiłkując się likierem Triple Sec.

Koktajle i drinki
Jager na tropikalnej plaży - drink o bazie duetu Jagermeistera z rumem 205

Przepis na drink oprócz wspomnianego Jagermeistera i rumu, składa się z soku ananasowego. Charakteryzuję się ziołowym aromatem z wyczuwalnym ananasem.

Koktajle i drinki
Red Jager Sour - słodko-kwaśny drink z Jagermeisterem 231

Przepis na drink typu Red Jager Sour, gdzie słodką nutę gra grenadyna, a kwaśność dodaje sok z limonki, cytryny. Bazę alkoholu stanowi niemiecki likier Jagermeister.

Koktajle i drinki
Malibu Surfer - drink o ciekawej mieszance malibu rum z Jagermeister 242

Przepis na drink o dwóch warstwach, na górze likier Jagermeister unoszący się nad mieszanką malibu z sokiem ananasowym. Ciekawe ziołowe połączenie z ananasem.

Koktajle i drinki
Jager Bullet - shot warstwowy z Jagermeisterem 371

Oprócz Jagermeistera przepis na shot zawiera sok pomarańczowy i wódkę. Ma mocny początek i łagodniejszy koniec.

Koktajle i drinki
Jager Bullet - drink z ziołowym Jagermeisterem 174

Przepis na drink oprócz Jagermeistera zawiera słodki wermut martini. Wlewając na samym końcu Jagermeister tworzymy drugą warstwę kontrastującą z sokiem pomarańczowym.

Koktajle i drinki
Jack Sparrow - karaibski shot z kategorii shoty z rumem 226

Przepis na shot Jack Sparrow z rumem, wzbogacony o malibu rum. Barwę shot zawdzięcza kilku kroplom Blue Curacao. Zdecydowanie bardzo mocny shot.

Koktajle i drinki
Lagoon - spokojny shot z malibu z nutką ananasa 156

Przepis na shot w którym za alkohol odpowiada malibu. Kolor zawdzięcza użyciu Blue Curacao. Jest to lekki, przyjemny shot z sokiem ananasowym.

Koktajle i drinki
Bloody Krwawa Mary - przepis na drink o pikantnym charakterze 84

Bloody Krwawa Mary to najlepszy drink na tzw. skutki dnia następnego. Ciekawy pikantny przepis z użyciem soku pomidorowego, mający wiele modyfikacji.

Koktajle i drinki
Exotic Summernight - drink z połączenia pomarańczy i ananasa 128

Exotic Summernight przepis zawiera sok pomarańczowy i ananasowy w parze z grenadyną. Drink przypomina efekt wschodu słońca znany z drinka Tequila Sunrise.

Koktajle i drinki
Landscape - ciekawa propozycja kategorii drinki z wódką 378

Drink Landscape zawdzięcza efekt krajobrazu likierowi Blue Curacao. Zarówno dolną jak i górną warstwę. W przepisie tą pierwszą tworzy dzięki sokowi pomarańczowemu.

Koktajle i drinki
Milk Temptation - drink o mlecznej pokusie 119

Milk Temptation to przepis na drink składający się z mleczka skondensowanego i malibu rum. Ciekawa propozycja dla tych którzy lubią słabsze a słodkie drinki.

Koktajle i drinki
Burnso Tropical - kolejny drink z serii tropikalnej 175

Burnso Tropical to przepis na drink który przywołuje na myśl tropikalne klimaty, dzięki mieszance soku ananasowego i żurawinowego.

Koktajle i drinki
Koktajl owocowy z mango 77

Przepis na koktajl owocowy typu smoothie ze świeżo obranego mango z sokiem z pomarańczy dopełniony bananem.

Koktajle i drinki
Koktajl owocowy Żurawina i Malina 91

Przepis na smoothie koktajl owocowy z sokiem żurawinowym i malinami uzupełnione miętą w formie dekoracji.

Koktajle i drinki
Koktajl Marchew i Owoce 79

Przepis na koktajl owocowy typu smoothie z sokiem z marchwi, ananasa dopełniony dwoma banami. Dodatkowo sok z jednej limonki dodaje lekkiego kwasku.

Koktajle i drinki
Koktajl owocowy Kiwi i Mango 87

Przepis na koktajl owocowy smoothie który zawiera oprócz kiwi i mango, sok ananasowy wraz z bananem. Przykład na słodko-kwaśny koktajl owocowy.

Koktajle i drinki
Koktajl owocowy Truskawka i Banan 62

Przepis na koktajl owocowy smoothie truskawkowy. W koktajlu oprócz truskawek i banana dodany jest sok z pomarańczy. Przyjemny dość słodki smoothie.

Koktajle i drinki
Paradise Bay, Rajska Zatoka - drink o egzotycznym charakterze 75

Paradise Bay jako przepis na drink warstwowy, o egzotycznym wyglądzie jak i smaku, zaimponuje nie jednej osobie. Co najważniejsze? Nie jest trudny do wykonania!

Koktajle i drinki
Tequila Sunrise - popularny drink z tequilą oraz jego modyfikacje 64

Tequila Sunrise to drink nawiązujący do wschodu słońca. Przepis zawiera różne modyfikacje m.in. Vodka Sunrise, Malibu Sunrise, czy też Tequila Sunset i inne.

Koktajle i drinki
Double Heaven, Podwójne Niebo - kolejny drink warstwowy 107

Przepis na drink Double Heaven zawierający 3 warstwy. Użyta w nim mieszanka malibu rumu kokosowego z sokiem ananasowym podziała pozytywnie na nasz zmysł smaku.

Koktajle i drinki
Blue Cider, Błękitny Cydr - drink z cydrem w wersji błękitnej 104

Blue Cider, Błękitny Cydr to inna wersja na błękitny drink tym razem z cydrem. Zawiera wódkę, Blue Curacao, cydr. Ciekawy przepis dla tych co lubią cydr

Koktajle i drinki
Blue Lagoon, Błękitna Laguna - przepis na błękitny drink 119

Przepis na drink Blue Lagoon, Błękitna Laguna przywołuje na myśl krystalicznie czystą wodę Karaibów czy też Hawaii. Cały ocean mieści się tu w jednej szklance.

Koktajle i drinki
Flaga Polski - przepis na patriotyczny shot 90

Przepis na shot Flaga Polski ułożona z miksu grenadyny i mleczka skondensowanego. Za alkohol odpowiada polska wódka. Ciekawy smakowo, ze słodką końcówką.

Koktajle i drinki
Ananasowe Uniesienie - pozycja kategorii przepisy na drinki z malibu 85

Przepis na drink który oprócz rumu zawiera kokosowy rum malibu. Mocno wyczuwalny ananas przeplatany ze smakiem pomarańczy. Polecamy do wykonania w blenderze.

Koktajle i drinki
Old Fashioned - jeden z klasyków: przepisy na drinki z whisky 69

Przepis na Old Fashioned czyli słodko-gorzki drink składający się z whisky w połączeniu z kilkoma kroplami gorzkiej wódki angostury. Słodkość dodaje tu kostka cukru.

Koktajle i drinki
Cosmopolitan - przepis na popularny kobiecy drink 172

Przepis na Cosmopolitan czyli słodko-kwaśny drink, składający się z wódki cytrynowej w połączeniu z likierem Cointreau, soku żurawinowego z sokiem z limonki.

Koktajle i drinki
Sea breeze - jeden z przepisów na słodko-kwaśny drink 129

Przepis na słodko-kwaśny drink Sea Breeze składający się z wódki, soku żurawinowego oraz grejpfrutowego. Opcjonalnie można dodać odrobinę soku z cytryny.

Koktajle i drinki
Rajski Banan - czyli słodkość soku bananowego w połączeniu z egzotyką malibu rum 86

Ciekawe słodkie połączenie o bazie malibu rum. Dolna warstwa składa się z syropu z czarnej porzeczki, która w raz z sokiem bananowym daje ciekawy, słodki drink

Koktajle i drinki
Jagodzianka - drink z malibu o zabarwieniu fioletowym 106

Przepis na słodki mleczny drink Jagodzianka. Lekki i subtelny w smaku, a swój fioletowy kolor zawdzięcza mieszance Blue Curacao i grenadyny.

Koktajle i drinki
Bananowa Rozkosz - kolejna odsłona drinka z sokiem bananowym z malibu 79

Drink dwuwarstwowy z malibu, lecz z najbardziej wyczuwalną nutą banana. Słodkość dodaje tu grenadyna, która tworzy nam również drugą czerwoną warstwę.

Koktajle i drinki
Revolver - przepis na drink o klasycznej kombinacji whisky z angosturą 72

Drink Revolver prosto z dzikiego zachodu, oprócz whisky i Orange Angostury zawiera likier kawowy, np. Kahlua, który dodaje w nim lekkiej słodyczy.

Koktajle i drinki
Martini z wódką i spritem - przepis na orzeźwiający drink 75

Martini z wódką i spritem to przepis z połączenia martini z sokiem z cytryny bądź limonki i dodającą procenty wódką. Drink należący do tych kwaśnych.

Koktajle i drinki
Rajski Ananas - malibu rum z ananasem o ciekawej barwie 92

Przepis na drink Rajski Ananas z malibu. Za ciekawy kolor odpowiada tu głównie Blue Curacao w parze z sokiem ananasowym. Kobiecy słodki drink.

Koktajle i drinki
Malibu Bay Breeze - jeden z przepisów kategorii drinki z malibu 67

Malibu Bay Breeze to prosty i smaczny przepis na drink z malibu rum. Kolor uzyskany poprzez miks soku ananasowego z sokiem żurawinowym.

Koktajle i drinki
Mistolin - przepis kategorii drinki z wódką, mocno pomarańczowy 96

Przepis drinka Mistolin składa się z wódki, soku pomarańczowego oraz odrobiny soku żurawinowego, który zmienia lekko kolor i nadaje charakter dla tego drinka.

Koktajle i drinki
Zielona Ropucha - jedna z pozycji kategorii przepisów drinki z wódką 372

Zielony kolor tego drinku uzyskujemy poprzez mieszankę soku pomarańczowego oraz Blue Curacao. Drink jest mocno pomarańczowy ze znaczną słodkością Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Double Ocean - przepis na drink z wódką z trzema warstwami 608

Drink Double Ocean otoczony z góry i dołu dwoma odcieniami niebieskiego, z kolorem środkowym żółtym. Kolorystykę przepisu na drink zawdzięczamy Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Tropical Bay - kolejny drink warstwowy z ananasem 134

Bazą drinka Tropical Bay jest malibu rum w połączeniu z sokiem pomarańczowym i ananasowym. Za game kolorów ponadto odpowiadają grendayna oraz likier Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Bananowa Zatoka - przepis z kategorii drinki z malibu 117

Przepis na drink Bananowa Zatoka z połączenia malibu rum i soku bananowego. Efekt zatoki daje w tym przepisie kilka kropel Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Dry Martini - gin w towarzystwie klasycznego wytrawnego martini 71

Skład przepisu na drink Dry Martini to w większości gin, chodź najważniejszym składnikiem jest wytrawne martini. Można go wzbogacić sokiem z cytryny.

Koktajle i drinki
Daiquiri - przepis na jeden z klasyków kategorii drinki z rumem 54

Przepis wykorzystuje syrop cukrowy oraz sok z limonki, a bazę alkoholową stanowi rum. Daiquiri to ulubiony drink pisarza Ernesta Hemingwaya.

Koktajle i drinki
Gin Summer Night - jeden z przepisów kategorii drinki z ginem 113

Przepis na drink Gin Summer Night poza ginem składa się z likieru Cointerau i soku pomarańczowego, dając smak pomarańczy mocno wyczuwalny.

Koktajle i drinki
Blue Gin - orzeźwiający drink o błękitnej barwie 145

Niebieski kolor drink Blue Gin zawdzięcza Blue Curacao. Ze względu, że w drinku nie ma słodkich składników. W przepisie gin jest mocno wyczuwalny.

Koktajle i drinki
Cranberry Toad - żurawina i pomarańcza w połączeniu z wódką 73

Dzięki zastosowaniu w przepisie na drink Cranberry Toad soku żurawinowego alkohol nie jest mocno wyczuwalny. Jest dość słodki, idealny dla miłośników żurawiny.

Koktajle i drinki
Wściekły pies - przepis na popularny shot 82

Przepis na Wściekły Pies, czyli shot na bazie wódki ze słodką końcówką w postaci syropu malinowego. Pikantności dodaje tu kilka kropel tabasco.

Koktajle i drinki
Zielona Ropucha - przepis na zielony shot 279

Przepis na shot Zielona Ropucha który uzyskuje kolor z połączenia soku pomarańczowego oraz Blue Curacao. Nie nazbyt słodki z nutką pomarańczy.

Koktajle i drinki
Californication - przepis na drink złożony z wielu alkoholi, mocny i prosty 74

Drink Californication łączy ze sobą takie alkohole jak: wódka, gin, rum, tequila i likier pomarańczowy. Przepis dopełniony sokiem z cytryny i pomarańczowym.

Koktajle i drinki
Cowboy Roy - drink o bazie rumu w połączeniu z wódką 141

Cowboy Roy to ciekawa mieszanka rumu, wódki i soku pomarańczowego. Prosty przepis na drink podobny do Screwdriver.

Koktajle i drinki
Havana Beach - ananasowy drink z nutką kwasku cytryny 84

Przepis na drink Havana Beach to jedna z orzeźwiających propozycji w kieliszku koktajlowym kategorii drinki z rumem.

Koktajle i drinki
Bacardi Cocktail- przepis na apetycznie wyglądający jak i smakujący drink z rumem 117

Bacardi Cocktail jest drinkiem o ciekawej barwie, mocy i orzeźwieniu. Przygotowywany podobnie do Daiquiri. Przepis ciekawą barwę zawdzięcza użyciu grenadyny.

Koktajle i drinki
Malibu Express - przepis na drink o przyjemnej smakowej nucie na bazie Malibu 171

Malibu Express to słodki przyjemny drink, jedna z ciekawszych pozycji z kategorii drinki z malibu rum. Przepis na kobiecy drink

Koktajle i drinki
Drinki z wódką - popularne przepisy - TOP 10 126

Popularne przepisy na drinki z wódką, znaną bazą niejednego alkoholu. Drinki takie jak: Sex on the beach, Cosmopolitan, Blue Lagoon, Kamikadze.

Koktajle i drinki
Espresso Macchiato - mała włoska kawa w przepisie z mlecznym kleksem 65

Espresso Macchiato czyli przepis na małą włoską kawę z mlecznym kleksem, charakteryzującą się dużym stężeniem kofeiny.

Koktajle i drinki
Koktajl owocowy Arbuz i Wiśnia 121

W przepisie na koktajl owocowy smoothie oprócz arbuza i wiśni dodana jest nektarynka, lekko osładzająca koktajl.

Koktajle i drinki
Coco i Ananas i Banan 99

Przepis na koktajl owocowy smoothie zawierający sok z ananasa, mleczko kokosowe dopełnione bananem. Koktajl należy niewątpliwie do tych słodszych.

Koktajle i drinki
Koktajl Owocowy Kiwi i Banan 82

Przepis na koktajl owocowy smoothie gęsty, słodko kwaśny. Oprócz kiwi i banana zawiera sok z pomarańczy.

Koktajle i drinki
Koktajl owocowy Ananas i Banan 67

Przepis na słodko-kwaśny koktajl owocowy smoothie zawierający świeży sok z ananasa, banan, a kwasu dodaje to pomarańcza i odrobina cytryny.

Koktajle i drinki
Koktajl Owocowy Arbuz z Miętą 73

Prosty przepis na koktajl owocowy smoothie z połączenia arbuza z zapachem mięty.

Koktajle i drinki
Pink Lady - wersja kobiecego drinka z malibu jako przepis na shot 217

Przepis na shot Pink Lady z malibu, mleczkiem skondensowanym i grenadyną. Połączenie tych składników daje ciekawą barwę i przyjemny smak.

Koktajle i drinki
Smerfetka - przepis na kobiecy shot z malibu 115

Przepis na kobiecy shot Smerfetka z malibu rum, ciekawy kolor zawdzięcza mieszance mleczka skondensowanego oraz Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Limonka i Malibu - przepis na orzeźwiający shot 129

Przepis na shot limonka i malibu składa się z syropu limonkowego wraz z kokosowym rumem malibu.

Koktajle i drinki
Cytryna i wódka - orzeźwiający shot z likierem cytrynowym 76

Składnikami przepisu tego prostego shota są wódka i likier cytrynowy. Prosty znacząco kwaskowy, orzeźwiający shot.

Koktajle i drinki
Niebieskie Kamikadze, Blue Kamikaze - przepis na shot w różnych wariantach 73

Niebieskie Kamikadze, Blue Kamikaze to shot zawierający trzy składniki: wódkę, Blue Curacao oraz sok z cytryny. Przepis ma również modyfikacje kolorystyczne.

Koktajle i drinki
Pink Lady - jeden z ciekawszych przepisów kategorii drinki z malibu 84

Przepis na drink Pink Lady niewątpliwe należy do tych bardziej kobiecych. Ciekawą barwę zawdzięcza miksowi mleczka skondensowanego z grenadyną. Słodki i lekki.

Koktajle i drinki
San Juan Cooler - orzeźwiający drink z nutką ananasa 67

Drink San Juan Cooler składa się z wódki, soku ananasowego i dodatkowo wytrawnego wermutu. Przepis jest dość orzeźwiający na upalne dni.

Koktajle i drinki
Sex on the beach - przepis na popularny drink i jego modyfikacje 74

Drink Sex on the beach to jeden z najpopularniejszych drinków. Zobaczysz tu jak ten przepis się wykonuję w wersji dwuwarstwowej jak i jego inne modyfikacje.

Koktajle i drinki
To Hell With Swords And Garter - ciekawe połaczenie whisky i wermutu 69

Przepis na drink To Hell With Swords And Garter w którym w parze z whisky i wermutem gra sok ananasowy. Drink jest mocny, ale whisky nie

Koktajle i drinki
Whisky Sour - drink z whisky w słodko-kwaśnych klimatach 116

Jak typowy drink typu sour jest on słodko kwaśny, dzięki użyciu syropu cukrowego oraz soku z cytryny bądź limonki.

Koktajle i drinki
Screwdriver - podstawowa pozycja kategorii drinki z wódką 112

Screwdriver to przepis na drink który jest popularną bazą z której utworzono wiele ciekawych przepisów. Zawiera jedynie 2 składniki: wódkę i sok pomarańczowy.

Koktajle i drinki
White Russian w parze z Black Russian - przepis na drinki z wódką po rosyjsku 173

Drinki White Russian oraz Black Russian zawierają wódkę w parze z likierem kawowym Kahlua, a przepis w wersji White dodatkowo dodane mleczko skondensowane.

Koktajle i drinki
Cuba Libre - jeden z klasyków kategorii drinki z rumem 86

Cuba Libre to połączenie rumu, coca-coli oraz limonki w bardzo prostym do wykonania przepisie na drink który powstał w 1898 roku w Hawanie na Kubie

Koktajle i drinki
Rum Cranberry - żurawina i pomarańcza w duecie z rumem 82

Drink Rum Cranberry w kieliszku Martini z sokiem żurawinowym i pomarańczowym na bazie rumu. Przepis jest dość mocny, więc można zastąpić rum na malibu rum.

Koktajle i drinki
Żurawinowe Zapomnienie - jedna z propozycji drinków z Triple Sec 64

Żurawinowe Zapomnienie w szklance Collins. Przepis na drink o barwie czerwonej, żurawinowej ze sporą ilością kostek lodu.

Koktajle i drinki
Wiśniowa latte macchiato 84

Żaden ze mnie barista, ale dzisiaj porwałam się na własną wriację na temat kawy z całkiem smacznym efektem. Wiśniowa, aromatyczna latte macchiato z najlepszymi życzeniami dla wszystkich kobiet z okazji jutrzejszego święta. Składniki (2 porcje): 200 g mrożonych wiśni 2 kawy espresso ok. 300 ml mleka 3,2% – po ok. 150 ml do każdej kawy 5 łyżek syropu wiśniowego

Fitsweet.me
Latte macchiato z nutą pomarańczy 166

mleka duża szczypta świeżo zmielonej skórki pomarańczowej ( tutaj przepis ) Sprzęt młynek do kawy - korzystam z wielofunkcyjnego młynka  MPM MMK- 06 M ekspres do kawy szklanki do latte macchiato ewentualnie spieniacz do mleka i papierowy filtr do kawy Przygotowanie Przygotowanie tej kawy trzeba rozpocząć dzień wcześniej. Do każdej ze szklanek wsypujemy kandyzowaną skórkę pomarańczową i staramy się ją dokładnie ubić

Kulinaria - potrawy z różnych stron świata
Włoskie śniadanie pełne słodyczy 178

wszystkim ascetyczne, czarne espresso (lub dla odważnych – espresso doppio), o tyle rano można zaszaleć i wypić solidne cappuccino ze sztywną, wysoką pianką. Dla fanów nieco delikatniejszych napojów polecamy latte macchiato , z większą ilością mleka. Trzeba przyznać, że połączenie słodkiego wypieku z kawą z mlekiem daje bardzo dużo pozytywnej energii na dobry początek dnia. Post Włoskie śniadanie pełne słodyczy pojawił

Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!
Dyniowa latte macchiato (pumpkin spice latte) 88

syropu z cynamonem, kardamonem i imbirem, gorące mleko i moc espresso, a z wierzchu mleczna pianka szczodrze polana solonym karmelem i oprószona cynamonem. Zakochałam się w tej kawie:) Dyniowa latte macchiato (pumpkin spice latte) Składniki:  150ml mleka 30ml espresso 1 łyżeczka solonego karmelu  2 łyżki syropu dyniowego* szczypta cynamonu *syrop dyniowy korzenny: 200ml wody 8 łyżek cukru

Obiad gotowy
Ekspres ciśnieniowy do 3000 zł – ranking 24

model z dopracowanym systemem spieniania mleka. Nie musisz podłączać żadnych rurek, a pojemnik jest łatwy w obsłudze i nie sprawia problemu z utrzymaniem czystości. Automatycznie przygotujesz americano, cappuccino, espresso, latte macchiato. Funkcja Moja Kawa pozwoli dostosować napój do twoich preferencji! DE LONGHI Dinamica ECAM 350.55 B – cieszący się ogromną popularnością ekspres, dzięki któremu(...)automatycznie przygotujesz takie napoje, jak: caffe latte, cappuccino, espresso. Docenisz wygodny w obsłudze ekran LCD, oraz opcję „Moja kawa”, dzięki której dopasujesz napoje do swoich upodobań. SAECO GranAroma SM6580/20 – zbierający bardzo dobre recenzje model, który pozwoli ci przygotować wiele zróżnicowanych napojów, takich jak: americano, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, espresso, espresso macchiato, ristretto. Możesz wybrać swój profil smakowy CoffeeMaestro

Słodkie okruszki
Latte macchiato- domowy przepis 89

Doskonałym dodatkiem do każdego ciasta jest kawa latte macchiato, czyli klasyczne espresso wzbogacone spienionym mlekiem oraz syropem smakowym .  Oto sprawdzona receptura na pyszne latte! Składniki: 150 ml mleka 20 ml syropu 30 ml espresso Do przygotowania tego typu warstwowej kawy należy użyć ok. 150 ml dobrze spienionego mleka, które wlewamy do wysokiej szklanki z warstwą 20 ml syropu

Tradycyjna Kuchnia
Tiramisu przepis klasyczny 108

lodówki i podajemy po schłodzeniu. Przed podaniem posypujemy kakao i odrobiną świeżo mielonej kawy. Na koniec pozostaje tylko ułożyć na wierzchu owoce. Doskonałym dodatkiem do ciasta będzie ponadto kawa latte macchiato, czyli klasyczne espresso wzbogacone spienionym mlekiem oraz syropem smakowym, co stanowić będzie świetne uzupełnienie bukietu smakowego tirami su, nadając mu dodatkowej głębi. Przepis na pyszne LATTE znajdziecie--> TUTAJ

Tradycyjna Kuchnia
Test ekspresu Cafissimo Latte 249

poranny rytuał, czyli kawa na pobudzenie, a po południu robię macchiato lub cappuccino i relaksuję się przy dobrej książce. Wszystkich gości także tradycyjnie przyjmuję kawą i ciasteczkiem, zazwyczaj z puszystą, mleczną pianką, którą teraz mogę robić łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek. A to ze względu na ekspres Cafissimo Latte , który otrzymałam w ramach akcji. Bardzo chciałam go mieć(...)parzenia espresso, której odpowiadają kapsułki w kolorze czarnym, caffè crema, której odpowiadają kapsułki pomarańczowe i kawy klasycznej, do której przygotowane są kapsułki niebieskie. Kolejne przyciski służą do przygotowywania latte macchiato albo cappuccino i spienionego mleka. Co ciekawe, można w bardzo łatwy sposób dostosować ilość napoju do ulubionego kubka. Cafissimo posiada fabrycznie ma ustawione ilości parzonej kawy – dla espresso

karmelowy
Espresso....czy caffe? 132

wody w stosunku do kawy. Macchiato : Espresso z „kleksem” mlecznej pianki na powierzchni. Corretto : Espresso z dodatkiem grappy, koniaku czy sambuki. Cappuccino : Espresso podawane ze spienionym mlekiem, pół na pół. Cappuccino scuro : Cappuccino podane z mniejszą ilością mleka, zatem ciemniejsze Cappuccino chiaro : Cappuccino podane z większą ilością mleka ( jednakże mniejszą niż w typowym caffe latte(...)samym jest jaśniejsze niż typowe cappuccino. Caffe’ latte : Espresso podane z większą ilością mleka niż w cappuccino i tylko z odrobiną mlecznej pianki. Typowy napój podwany na śniadanie. Latte macchiato : Duża ilość spienionego mleka z porcją espresso. Kolejna kluczową sprawą jest sposób picia CAFFE. Stoisz przy barze, śpieszysz się. To nie jest kawa do delektowania się jej smakiem. Musisz wypić

Z Kuchni Do Kuchni
Kawa espresso – charakterystyka, smak 86

świecie znanych jest wiele rodzai kawy, są to chociażby espresso, latte macchiato, cappuccino, americano itd. Jednak warto wiedzieć, że podstawą każdej z wymienionych wyżej kaw jest espresso. Rodzaje kaw są znane od wieków i od tamtego czasu się niewiele zmieniły. Modyfikacji uległ jedynie sposób zaparzania poszczególnych rodzai. Wszystko to zależne jest od rodzai ziaren i nowoczesnej technologii. Sprawdź również: Zobacz

Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!
Buraczane pink latte 159

dodajemy sok z buraka (gdybyśmy przez przypadek zagotowali mleko wraz z dodanym sokiem – burak straci kolor). Latte przelewamy do dużego kubka i podajemy. Jeśli chcemy uzyskać warstwowe latte macchiato – postępujemy tak samo, lecz podgrzewamy jedynie pół szklanki mleka z pozostałymi składnikami. Resztę mocno spieniamy i dodajemy na końcu – tuż po dodaniu soku z buraka, cienką strużką(...)sokowirówce lub bez problemu można go kupić (są dostępne w szklanych butelkach w lodówkach sklepów – zazwyczaj w miejscu, gdzie stoją soki jednodniowe i trzydniowe)   Post Buraczane pink latte pochodzi z bloga Poezja smaku

Poezja smaku
Ciasta na Święta Wielkanocne 5004

Ciasto Kubanka 22.  Ciasto Rafaello 2 23.  Sernik składany  24.  Kruche ciasto z jagodami i budyniowa pianką  25.  Ciasto Latte Macchiato 26.  Ciasto z masą z serka mascarpone i michałkami  27.  Ciasto a'la tiramisu 28.  Ciasto bakaliowe, kolorowe 29.  Ciasto na soku kubuś  30.  Ciasto kakaowo(...)Korzenna kostka z powidłami bez pieczenia 52.  Ciasto pyszna delicja 53.  Ciasto banoffee na biszkopcie 54.  Ciasto pyszny Michałek 55.  Babka Cafe Latte 56.  Ciasto kokosowo - chałwowe 57.  Sernik mozaika 58.  Ciasto Marysieńka 59.  Keks 60.  Ciasto czekoladowo - wafelkowa rozkosz 61.  Miodownik z orzechową wkładką 62.  Sernik piernikowy Pawła

kruche babeczki
62 propozycje ciast na Święta 4970

Ciasto Kubanka 22.  Ciasto Rafaello 2 23.  Sernik składany  24.  Kruche ciasto z jagodami i budyniowa pianką  25.  Ciasto Latte Macchiato 26.  Ciasto z masą z serka mascarpone i michałkami  27.  Ciasto a'la tiramisu 28.  Ciasto bakaliowe, kolorowe 29.  Ciasto na soku kubuś  30.  Ciasto kakaowo(...)Piernik z drożdżami  51. Korzenna kostka z powidłami bez pieczenia 52. Ciasto pyszna delicja 53. Ciasto banoffee na biszkopcie 54. Ciasto pyszny Michałek 55. Babka Cafe Latte 56. Ciasto kokosowo - chałwowe 57. Sernik mozaika 58. Ciasto Marysieńka 59. Keks 60. Ciasto czekoladowo - wafelkowa rozkosz 61. Miodownik z orzechową wkładką 62. Sernik piernikowy Pawła Małeckiego

kruche babeczki
Frozen Espresso z Likierem Kawowym 11

Włoszech na początku XX wieku. Espresso to intensywny, aromatyczny napój, który ma gęstą, orzechowobrązową piankę zwaną crema. Espresso stanowi bazę dla wielu innych napojów kawowych, takich jak americano, latte macchiato, caffè macchiato czy cappuccino. Frozen Espresso to nowoczesna odmiana espresso, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na chłodne napoje kawowe. Nie wiadomo dokładnie, kiedy i gdzie pojawił się pierwszy(...)Espresso Classic: To klasyczny Frozen Espresso, składający się z espresso, lodu i mleka w równych proporcjach. Jest to najprostszy i najbardziej popularny sposób na przygotowanie tego napoju. Frozen Espresso Latte: To Frozen Espresso z większą ilością mleka, co nadaje mu kremową konsystencję i łagodniejszy smak. Można go podawać z syropem waniliowym, karmelowym lub innym według uznania. Frozen Espresso Mocha

RafalCook
Ciasta na Święta - 65 propozycji 12212

Ciasto krówka   21.  Ciasto Kubanka 22.  Ciasto Rafaello 2 23.  Sernik składany  24. Sernik z brzoskwiniami   25.  Ciasto Latte Macchiato 26.  Ciasto z masą z serka mascarpone i michałkami  27.  Ciasto a'la tiramisu 28.  Ciasto bakaliowe, kolorowe 29.  Ciasto na soku kubuś(...)Korzenna kostka z powidłami bez pieczenia 52.   Ciasto pyszna delicja 53.  Ciasto banoffee na biszkopcie 54.  Ciasto pyszny Michałek 55.   Babka Cafe Latte 56.  Ciasto kokosowo - chałwowe 57.  Sernik mozaika 58.  Ciasto Marysieńka 59.  Keks 60.  Ciasto czekoladowo - wafelkowa rozkosz 61.  Miodownik z orzechową wkładką 62.   Sernik piernikowy Pawła

kruche babeczki

Proponowane wyszukiwania