latte macchiato - 220 przepisów (strona:4/15)

Mir - przepis na drink mocnej mieszanki whisky z wódką 46

Uchodzący za mocny drink. Przepis na Mir to mieszanka wódki i whisky dopełnionej Coca-Colą. Najbardziej wyczuwalny jest smak whisky.

Koktajle i drinki
Granat i Pomarańcza 43

Prosty przepis na koktajl owocowy smoothie z ciekawym połączeniem soku z pomarańczy z granatem. Zalecamy użycie świeżych pomarańczy, nie soku z kartonu.

Koktajle i drinki
Blue Lady - przepis na błękitny drink z ginem 56

Przepis na drink Blue Lady z ginem i sokiem cytrynowym, swoją błękitną barwę zawdzięcza likierowi Blue Curacao. Orzeźwiający słodko-kwaśny drink.

Koktajle i drinki
Fat Hooker - przepis na mocno pomarańczowy drink 60

Bazą przepisu na drink Fat Hooker jest wódka, ponadto zawiera on malibu rum i likier brzoskwiniowy. Całość jest dopełniona sokiem pomarańczowym.

Koktajle i drinki
Red Coffee - Jagermeister i Kahlua w czerwonej odsłonie 53

Barwę i słodkość przepisu na drink Red Coffee z Jagermeister zapewnia grenadyna, która dodaje charakteru do tego ziołowo-kawowego drinku.

Koktajle i drinki
Mango, Grejpfrut i Pomarańcza 83

Przepis na koktajl owocowy smoothie którego głównymi składnikami są mango wraz z sokiem z pomarańczy i grejpfruta. Uzupełnione dodatkiem mięty oraz herbaty owocowej bądź wody.

Koktajle i drinki
Count Mast Negroni - czyli klasyczny przepis w odmianie z Jagermeister 138

Przepis na drink Count Mast Negroni jest modyfikacją oryginalnego Negroni, w której likier Campari zastępujemy na Jagermeister. Pozostałe proporcje drinku są jak w oryginale.

Koktajle i drinki
Zachód Słońca na Barbados - drink z malibu w kolorze zachodzącego słońca 216

Przepis na drink Zachód Słońca na Barbados o tropikalnym charakterze z bazą rumu posiłkowanego przez malibu. Kolor nadaje mu syrop truskawkowy lub malinowy.

Koktajle i drinki
Long Island Iced Tea - przepis na mocny i orzeźwiający drink na letnie popołudnie 142

Long Island Iced Tea to przepis na drink na bazie wódki, rumu, tequili, ginu. Mocny, ale alkohol nie jest tak wyczuwalny w smaku.

Koktajle i drinki
Smerfetka - przyjemny, kobiecy przepis na drink z nutką kokosa 95

Przepis na drink Smerfetka z wyczuwalnym kokosem świetnie dobrany do mleczka skondensowanego. Intrygujący kolor daje tu Blue Curacao wymieszane z mlekiem.

Koktajle i drinki
Pietruszka i Ogórek 83

Przepis na nisko kaloryczny koktajl składający się z natki pietruszki, ogórka i wody. Odrobinę kwasku dodaje użyta cytryna.

Koktajle i drinki
Jager w tropikach - czyli ziołowy drink z Jagermeisterem 118

Drink Jager w tropikach to połączenie kiwi i soku ananasowego, doprawione bazylią i likierem Jagermeister. Ziołowo-korzenny z domieszką słodkości ananasa trunek.

Koktajle i drinki
Halloween Shots - shoty z Jagermeister 163

Halloween Shots to przepis na trój warstwowe shoty z wódką i Jagermeister, doprawione słodkością grenadyny i orzeźwieniem soku pomarańczowego.

Koktajle i drinki
Jagodzianka - kobiecy mleczny shot z malibu 162

W przepisie na shot Jagodzianka kolor uzyskujemy dzięki mieszance Blue Curacao i grenadyny, tworząc ciekawe słodkie połączenie z domieszką kokosa.

Koktajle i drinki
Caffe Malibu - przepis na drink z malibu wzbogacony o likier kawowy 96

Drink Caffe Malibu to przepis w stylu White Russian, ale bardziej łagodny z większą ilością mleka, a role procentów odgrywa tu malibu rum w połączeniu z

Koktajle i drinki