latte macchiato - 220 przepisów (strona:8/15)

Rajski Banan - czyli słodkość soku bananowego w połączeniu z egzotyką malibu rum 84

Ciekawe słodkie połączenie o bazie malibu rum. Dolna warstwa składa się z syropu z czarnej porzeczki, która w raz z sokiem bananowym daje ciekawy, słodki drink

Koktajle i drinki
Jagodzianka - drink z malibu o zabarwieniu fioletowym 102

Przepis na słodki mleczny drink Jagodzianka. Lekki i subtelny w smaku, a swój fioletowy kolor zawdzięcza mieszance Blue Curacao i grenadyny.

Koktajle i drinki
Bananowa Rozkosz - kolejna odsłona drinka z sokiem bananowym z malibu 77

Drink dwuwarstwowy z malibu, lecz z najbardziej wyczuwalną nutą banana. Słodkość dodaje tu grenadyna, która tworzy nam również drugą czerwoną warstwę.

Koktajle i drinki
Revolver - przepis na drink o klasycznej kombinacji whisky z angosturą 69

Drink Revolver prosto z dzikiego zachodu, oprócz whisky i Orange Angostury zawiera likier kawowy, np. Kahlua, który dodaje w nim lekkiej słodyczy.

Koktajle i drinki
Martini z wódką i spritem - przepis na orzeźwiający drink 73

Martini z wódką i spritem to przepis z połączenia martini z sokiem z cytryny bądź limonki i dodającą procenty wódką. Drink należący do tych kwaśnych.

Koktajle i drinki
Rajski Ananas - malibu rum z ananasem o ciekawej barwie 90

Przepis na drink Rajski Ananas z malibu. Za ciekawy kolor odpowiada tu głównie Blue Curacao w parze z sokiem ananasowym. Kobiecy słodki drink.

Koktajle i drinki
Malibu Bay Breeze - jeden z przepisów kategorii drinki z malibu 64

Malibu Bay Breeze to prosty i smaczny przepis na drink z malibu rum. Kolor uzyskany poprzez miks soku ananasowego z sokiem żurawinowym.

Koktajle i drinki
Mistolin - przepis kategorii drinki z wódką, mocno pomarańczowy 93

Przepis drinka Mistolin składa się z wódki, soku pomarańczowego oraz odrobiny soku żurawinowego, który zmienia lekko kolor i nadaje charakter dla tego drinka.

Koktajle i drinki
Zielona Ropucha - jedna z pozycji kategorii przepisów drinki z wódką 368

Zielony kolor tego drinku uzyskujemy poprzez mieszankę soku pomarańczowego oraz Blue Curacao. Drink jest mocno pomarańczowy ze znaczną słodkością Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Double Ocean - przepis na drink z wódką z trzema warstwami 604

Drink Double Ocean otoczony z góry i dołu dwoma odcieniami niebieskiego, z kolorem środkowym żółtym. Kolorystykę przepisu na drink zawdzięczamy Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Tropical Bay - kolejny drink warstwowy z ananasem 131

Bazą drinka Tropical Bay jest malibu rum w połączeniu z sokiem pomarańczowym i ananasowym. Za game kolorów ponadto odpowiadają grendayna oraz likier Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Bananowa Zatoka - przepis z kategorii drinki z malibu 115

Przepis na drink Bananowa Zatoka z połączenia malibu rum i soku bananowego. Efekt zatoki daje w tym przepisie kilka kropel Blue Curacao.

Koktajle i drinki
Dry Martini - gin w towarzystwie klasycznego wytrawnego martini 69

Skład przepisu na drink Dry Martini to w większości gin, chodź najważniejszym składnikiem jest wytrawne martini. Można go wzbogacić sokiem z cytryny.

Koktajle i drinki
Daiquiri - przepis na jeden z klasyków kategorii drinki z rumem 51

Przepis wykorzystuje syrop cukrowy oraz sok z limonki, a bazę alkoholową stanowi rum. Daiquiri to ulubiony drink pisarza Ernesta Hemingwaya.

Koktajle i drinki
Gin Summer Night - jeden z przepisów kategorii drinki z ginem 109

Przepis na drink Gin Summer Night poza ginem składa się z likieru Cointerau i soku pomarańczowego, dając smak pomarańczy mocno wyczuwalny.

Koktajle i drinki