Kurczak w białym sosie z żurawiną

Kurczak w białym sosie z żurawiną

Kurczak w białym sosie z żurawiną

Bach, stało się, skończyła 24 lata. O dziwota, pierwszym szaleństwem, na które sobie pozwalam w związku z tym, jest opublikowanie przepisu na blogu. Biednym, zapomnianym i zakurzonym, któremu najbardziej obrywa się od czasu, gdy zbliżyłam się do granicy między szalonym czasem studiów a dorosłym życiem i poszukiwaniem własnego miejsca, które zapewniłoby mi utrzymanie. (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createE... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Życie zamknięte w smaku

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Alicja Górska

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

żurawina, rosół, mięso, kurczak, warzywa, sosy, sos do kurczaka, marchewka, seler, słoik, ryż, obiad, zupa, dania z kurczakiem, kurczak z ryżem, warzywa na patelnie, mięso na obiad, warzywa z kurczakiem, kurczak z warzywami, zupa z selera, sos do ryżu, gotowany kurczak, ryż z warzywami, ryż z warzywami i kurczakiem

Inne przepisy z Życie zamknięte w smaku

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.