Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą. Śmiało można rzec, że kurczak jest chyba najczęściej wybieranym dodatkiem mięsnym do sałatek. Można go podawać na kilka sposobów: gotowanego, pieczonego, smażonego. Przed dodaniem kurczaka do sałatki warto go najpierw zamarynować w ulubionych przyprawach.

Sałatka z kurczakiem może nam zastąpić obiad, gdyż dodanie mięsa do warzyw sprawia, że sałatka jest bardziej syta i nawet mięsożercy nie będą marudzić, że na obiad podano im zieleninę.

Poniżej zestawiliśmy dla Was mały zbiór najlepszych przepisów na sałatkę z kurczakiem. Znajdziecie tutaj kilka przepisów na szybkie i proste sałatki z kurczakiem. Może zechcielibyście do tego zbioru dodać jeszcze jakiś ciekawy przepis? Jaka jest Wasza ulubiona sałatka z kurczakiem? :-) Wolicie w sałatkach dodatek gotowanego kurczaka, pieczonego, czy smażonego?
Dajcie znać!

Sałatka z wędzonym kurczakiem Sałatka z kurczakiem gyros i ananasem Sałatka warstwowa
Sałatka z gotowanego kurczaka Sałatka meksykańska z kurczakiem Sałatka z kurczakiem, brokułami i serem feta
Sałatka z kurczakiem i makaronem ryżowym Krucha sałatka z panierowanym kurczakiem Sałatka z kurczakiem w sezamie z sałatą lodową
Sałatka ze smażoną fetą i kurczakiem Sałatka z roszponki i kurczaka "Gorące udka" Sałatka brokułowa z kurczakiem
Sałatka z tortellini Sałatka z kaszy pęczak, kurczaka i brokuła Najlepsza na świecie sałatka ananasowo-kurczakowa

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.