Kurczak w stylu orientalnym

Kurczak w stylu orientalnym

Kurczak w stylu orientalnym

Przepis na : obiad

Dawno już nie przygotowywałam nic w stylu azjatyckim, więc skoro miałam dzisiaj dla odmiany dzień wolny, postanowiłam wymyślić sobie coś dobrego na obiad w klimatach Dalekiego Wschodu. Miałam akurat w lodówce piersi z kurczaka, wybór był więc prosty - kurczak w stylu orientalnym. Proste, szybkie i bardzo smaczne!   Kurczak w stylu orientalnym - przepis na 4 porcje Do przygotowania kurczaka będziesz potrzebować: 600g filetów z piersi kurczaka, 2 łyżki syropu klonowego, 2 łyżki sosu sojowego, 2 ząbki cz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.