Królik pieczony z warzywami

Królik pieczony z warzywami

Królik pieczony z warzywami

Przepis na : obiad

Mięso z królika jest bardzo delikatne i niezwykle smaczne, a do tego zdrowe i lekkostrawne. Wielka szkoda, że Polacy jadają go tak niewiele... Więcej o wartościach odżywczych mięsa z królika pisałam już przy okazji przepisu na ragout z królika . Dziś również na obiad prym wiedzie u mnie królik, jednak tym razem postanowiłam przygotować go w nieco inny sposób. Przepis jest bardzo prosty, jednak odpowiednie dodatki sprawiają, że danie jest naprawdę aromatyczne i smaczne. Królik pieczony z warzywami - przepis ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.