Królik duszony z warzywami

Królik duszony z warzywami

Królik duszony z warzywami

Przepis na : obiad

Na polskich stołach prym wciąż niezmiennie wiodą drób i wieprzowina. Warto jednak próbować to zmienić - co powiecie na miłą, zdrową i bardzo smaczną odmianę w postaci mięsa z królika? O tym, że zdecydowanie warto włączyć ten rodzaj mięsa pisałam już przy okazji ragout z królika . Na blogu znajdziecie też przepis na pysznego pieczonego królika z warzywami . Dziś czas na kolejną propozycję - tym razem będzie królik duszony z papryką. Królik duszony z warzywami  - przepis na 5 porcji Do przygotowania króli... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.