Spaghetti z mięsem drobiowym - fit, dietetyczne

Spaghetti z mięsem drobiowym - fit, dietetyczne

Spaghetti z mięsem drobiowym - fit, dietetyczne

Przepis na : obiad

Zdrowsza wersja spaghetti - z minimalną ilością tłuszczu, z chudym mięsem z fileta kurczaka lub indyka. Mielone mięso drobiowe jest już dostępne w każdym markecie/dyskoncie.  400g makaronu spaghetti 400g mięsa mielonego z piesi kurczak lub indyka 1 duża cebula 6 ząbków czosnku 750ml passaty pomidorowej  1 puszka pomidorów krojonych 2 łyżeczki suszonej bazylii 3 łyżeczku suszonego oregano sól, pieprz 1 łyżka oliwy z oliwek starta mozzarella do posypania świeża bazylia do dekoracji 1. Makaron gotujemy zg... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Szefowa kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.