Ryż na mleku kokosowym z owocami / borówkami

Ryż na mleku kokosowym z owocami / borówkami

Ryż na mleku kokosowym z owocami / borówkami

Ryż na mleku to jedno z moich ulubionych słodkich śniadań. Tym razem użyłam mleka kokosowego i wyszło jeszcze smaczniej:). Jako owocowy dodatek wybrałam sezonowo borówki. 200g ryżu 1 litr napoju kokosowego 4 łyżki wiórków kokosowych 2 łyżki cukru lub miodu ulubione owoce, u mnie borówki 1. Ryż i wiórki wsypujemy do garnka, zalewamy napojem kokosowy, dodajemy miód/cukier. Gotujemy pod przykryciem do momentu aż ryż wchłonie płyn i zmięknie, trwa to 10-15 minut.  2. Ryż podajemy z ulubionymi owocami.&nbs... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Szefowa kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.