Kaszotto / gryczotto z kurczakiem i pieczarkami

Kaszotto / gryczotto z kurczakiem i pieczarkami

Kaszotto / gryczotto z kurczakiem i pieczarkami

Przepis na : obiad

Kaszotto / gryczotto z kurczakiem i pieczarkami z kaszy jaglanej niepalonej - proste, zdrowe i bardzo smaczne danie. W takiej formie łatwo włączyć kaszę do naszego menu. 2 filety z kurczaka 300g kaszy gryczanej niepalonej 500g pieczarek 1 duża cebula 4 łyżki masła 2 łyżki kwaśnej śmietany sól, pieprz, papryka słodka 1. Pieczarki kroimy w plastry, cebulę i filety w kostkę.  2. Na rozgrzanym maśle podsmażamy kurczaka z cebulą do zarumienienia. Dodajemy kaszę i pieczarki, dusimy do odparowania wody. Dolewamy 2,5 s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Szefowa kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.