Pączki dyniowe z nadzieniem orzechowym

Pączki dyniowe z nadzieniem orzechowym

Pączki dyniowe z nadzieniem orzechowym

Pączki dyniowe z nadzieniem orzechowym są puszyste jak klasyczne pączki, za to ich wnętrze skrywa intensywnie żółty miąższ oraz pyszne orzechowe nadzienie. Jeśli wierzch pączka udekorujemy sosem karmelowym i posypiemy posiekanymi drobno orzechami włoskimi, otrzymamy pączki o bogatym smaku i niezwykle apetycznym wyglądzie. Pączki, jak większość wypieków drożdżowych, są najsmaczniejsze pierwszego lub drugiego dnia, jednakże i po tym czasie mogą nam smakować. Wystarczy podgrzać je krótko w piekarniku lub kuchence ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smakołyki Bereniki

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

SmakolykiBerenikiSmakolykiBereniki

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pączki, orzechy, sosy, ciasto, orzechy włoskie, dynia, drożdżowe, ciasta drozdzowe, ciasto drożdżowe, chleb, lekkie ciasto, przekąska, przekąski, ciasto z orzechami, pączki pieczone, masło orzechowe, bez pieczenia, pyszne ciasto, chleb mieszany, ciasto z bezami, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, szybkie ciasto bez pieczenia, szybkie ciasto, chleb na drożdżach , dynia pieczona, szybkie przekąski

Inne przepisy z Smakołyki Bereniki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.