Panierowany dorsz z surówką z kapusty z czarnuszką

Panierowany dorsz z surówką z kapusty z czarnuszką

Panierowany dorsz z surówką z kapusty z czarnuszką

26.02 .2019 Magda Soczyste w środku kawałki ryby w ultra chrupiącej złocistej panierce, a do tego obowiązkowo sałatka z białej kapusty, to mój ulubiony zestaw jaki zawsze będzie mi się kojarzył z wakacjami nad Bałtykiem. Tak podaną rybę, na prosto, bardzo lubię, ale sztuką jest aby pozostała soczysta, ale jednocześnie wypieczona, a nie spalona. Trzeba się pilnować podczas smażenia, nie ma co. Ale w efekcie mamy pyszny obiad, ze wspaniałymi wspomnieniami wakacji w tle. Składniki (na 2 porcje): 2 świeże polę... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryba, sałatka, sałatki, bułki, tarta, surówka, ziemniaki, obiad, dorsz, salatka z jajkiem, pieczone ziemniaki, salatka ziemniaczana

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.