Kiełbasy nadziewane

Kiełbasy nadziewane

Kiełbasy nadziewane

Przepis na : śniadanie

Do przygotowania potrzebujemy: Kiełbasa – 4x 100g Ser żółty- 100g Papryk  żółta, zielona, czerwona- 3x 20g Pieczarki- 60g Cebula- 60g Smalec- 30g Czosnek- 8g Paprykę, cebulę i pieczarki drobno kroimy. Smażymy do miękkości i na koniec dodajemy przeciśnięty czosnek. Farsz mieszamy z 70g sera. Kiełbasy rozcinamy wzdłuż- robimy taką łódkę, następnie przecinamy w poprzek kilka razy. Kiełbasy można podsmażyć na patelni. Każdą kiełbaskę nadziewamy farszem, dokładnie wciskając w nacięcia. Posypujemy resztą s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu serzmiesem

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.