Puszysta pizza!

Puszysta pizza!

Puszysta pizza!

Przepis na : obiad

Podobną potrawę jedli już starożytni Grecy, ale to w 1889 r. w Neapolu powstała w formie znanej współcześnie. O co może chodzić? Właściwa odpowiedź jest tylko jedna. To przecież... pizza! Początkowo jej składnikami były pomidory, ser mozarella i bazylia, które reprezentują narodowe barwy Włoch - państwa, w którym powstała znana na całym świecie popularna margherita. Dziś można zamówić pizzę z niemal każdym składnikiem, ale najlepiej przygotować ją od podstaw w domu :) Wprawdzie przepis na pizzę gościł już na mo... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ratunku obiad

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Autor

Eve

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, pizza przepis, pizza , zupa pomidorowa, tarta, obiad, czosnek, sosy, placki, ciasto na pizze, sos pomidorowy, pomidor, ser, pieczarki, ciasto na niedziele, lekkie ciasto, ciasto drożdżowe, ciasta drozdzowe, suszone pomidory, pomidory z serem, camembert, ananas, kiełbasa, szynka, drożdżowe, papryka, sos do pizzy, ciasto z bezami, impreza, fast food

Inne przepisy z Ratunku obiad

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.