Tarta z karmelizowaną cebulą i chorizo

Tarta z karmelizowaną cebulą i chorizo

Tarta z karmelizowaną cebulą i chorizo

Tarta z ciasta drożdżowego, przypominającego ciasto na pizzę. Cienko rozwałkowane ciasto z karmelizowaną cebulką, chorizo i kolorową papryką. Chorizo to hiszpańska wieprzowa kiełbasa surowa dojrzewająca, przyprawiona wędzoną papryką. Dość intensywny smak i zapach sprawia, że jest doskonałym, dominującym dodatkiem do innych potraw. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Drukuj Tarta pizzowa z karmelizowaną cebulą i chorizo 5 od 19 osób Autor: Paweł Clad Danie: Pizza Kuchnia: Włoska Trudność: Łatwe ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.