ŚLEDZIE W OLEJU Z CEBULĄ

ŚLEDZIE W OLEJU Z CEBULĄ

ŚLEDZIE W OLEJU Z CEBULĄ

Śledzie można przyrządzać na bardzo wiele sposobów np.w curry,w pomidorach,musztardzie. Ale chyba najbardziej tradycyjny, to śledź w oleju z cebulką, który często gości na naszych stołach. Śledź należy do ryb tłustych dzięki czemu jest bardzo bogaty w omega-3 kwasy tłuszczowe, witaminę D, selen i witaminy B12, a także minerały tj. żelazo, cynk, miedź,  fosfor i jod.    Warto pamiętać o dokładnym moczeniu śledzi, w celu usunięcia soli. Tak też zrobiłam, odlewając co jakiś czas wodę i zalewałam... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu potrawyregionalne

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

duszek

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, ryby, sałatka śledziowa, buraki, mielone, sałatka, sałatki, śledzie po kaszubsku, sałatka śledziowa z ziemniakami, ryba, sałatka śledziowa z burakiem, jabłka, sosy, curry, ziemniaki, burak, sledzie w oleju, sałatka z buraków, świąteczne przepisy, śledzie w sosach, przystawki, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, śledź w zalewie, smaczna sałatka, ryby smażone, ryby w zalewie, sałatka z pomidorem, sałatka curry

Inne przepisy z potrawyregionalne

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.