Śledzie pieczone w sosie pomidorowym

Śledzie pieczone w sosie pomidorowym

Śledzie pieczone w sosie pomidorowym

Odkryłam nowy rynek. A raczej ryneczek, w porównaniu z gdyńską halą targową. Nie jest duży, tylko dwie alejki i cztery rzędy straganów, ale jest tam wszystko co trzeba oraz mydło i powidło - jak to na straganach bywa :) Rynek jest dwa razy bliżej od mojego domu niż hala targowa, więc ostatnio tam właśnie robię zakupy. A mijałam go za każdym razem jadąc do centrum, tylko że wydawało mi się, że nie dostanę tam tego, co chcę. Myliłam się okrutnie :) Od razu po wejściu na ryneczek, za stosem wiklinowych koszy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Posadzone i zjedzone

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

kasiackasiac

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, zupa pomidorowa, ryby, śledź w zalewie, sos pomidorowy, śniadania, sosy, śniadanie, ryba, chleb, pieczywo, śledzie w sosach, bułki, mielone, słoik, przetwory, sałatki, surówka, sałatka, bez pieczenia, sledzie w oleju, śledź w occie, ryba w occie, ryby w zalewie, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, salatka z jajkiem, pyszna sałatka

Inne przepisy z Posadzone i zjedzone

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.