PLACKI Z JABŁKAMI (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

PLACKI Z JABŁKAMI (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

PLACKI Z JABŁKAMI (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

Przepis na : śniadanie

Placki z jabłkami – jak większość tego typu przepisów – powstały na prośbę mojej córki jako zamiennik na te przygotowywane przez jej babcię z mąką i cukrem. U mnie natomiast w wersji LCHF, bez glutenu i laktozy. Zawsze gdy je przygotowuję po całym domu roznosi się uwielbiany przez nas cudowny zapach szarlotki. Miękkie, puszyste, wilgotne znikają w ekspresowym tempie. Jeśli lubicie tego typu posiłki to spróbujcie także racuszków bez laktozy oraz racuchów , jeśli nie unikacie nabiału. Składniki R... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

jabłka, placki, racuchy, dieta, śniadania, desery, deser, ciasto kokosowe, ciasto, szarlotka, bezglutenowe, fit, mak, śniadanie, ciasta z jabłkami, ciasta z masa, puszyste racuchy, szarlotka z jabłkami, ciasto na zimno, ciasto z makiem, ciasto fit

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.