Dorsz w płatkach migdałowych

Dorsz w płatkach migdałowych

Przepis na : obiad

Generalnie smażenie to nie jest najbardziej pożądany sposób obróbki cieplnej jeśli chodzi o zdrową dietę. Ale dla tego dania naprawdę warto zrobić wyjątek! Zresztą, od czasu do czasu można sobie pozwolić nawet na smażoną rybkę i nic złego się nie stanie. Dorsz w płatkach migdałowych to danie warte grzechu, zdecydowanie! Nie oszukujmy się jednak – jest to wersja dość kaloryczna zatem warto zestawić go z czymś lżejszym. Moja propozycja to trzy rodzaje pieczonych warzyw: cukinia, papryka oraz ziemniak. Tak...

Czytaj dalej na blogu Natka Pietruszki

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.