Krewetki z chorizo

Krewetki z chorizo

Krewetki z chorizo

Bez dwóch zdań należę do osób, które uwielbiają owoce morza. Kiedy mam tylko możliwość sięgam po nie w restauracjach bądź przyrządzam w domu. Do owoców morza, które najczęściej królują w moim domu należą krewetki. W moim zamrażalniku zawsze znajdzie się opakowanie lub dwa mrożonych krewetek. Oczywiście zdarza mi się także sięgać po świeże krewetki , jednak mrożone dla mnie osobiście są nieco wygodniejsze. Nie muszę ich od razu przygotowywać, mogę po nie sięgać kiedy mam akurat na nie smak, bądź kiedy chcę zro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.