Kostka rybna cordon bleu

Kostka rybna cordon bleu

Kostka rybna cordon bleu

Przepis na : obiad

Chcesz przygotować smaczną rybę w oryginalny sposób? Spróbuj ryby w wersji cordon bleu . Kostka rybna cordon bleu Cordon bleu to rodzaj dania mięsnego złożonego z mięsa i sera. Mięso, zazwyczaj wieprzowe obłożone jest serem a następnie całość panierowana jest w jajku oraz bułce tartej i smażona na oleju. Wieprzowinę w tym daniu zastąpić można mięsem drobiowym. W taki sam sposób przygotować można również rybę. Rybny cordon bleu , który zrobiłam był w wersji na bogato, gdyż poza serem znalazła się w nim szynka ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.