Fasolka w sosie pomidorowym

Fasolka w sosie pomidorowym

Fasolka w sosie pomidorowym

Przepis na : obiad

Szukasz pomysłu na sycące danie , które jednocześnie będzie fit? Fasolka w sosie pomidorowym Zrób fasolkę w sosie pomidorowym ze szpinakiem. Biała fasola jest pełnym wartości odżywczych warzywem z gatunku strączkowych. Sprawdzi się w zupach, sałatkach, dipach, gotowana, duszona. Łączyć można ją śmiało z serem, mięsem, jajkami oraz innymi warzywami. Biała fasola w puszce jest wygodniejsza do użycia niż fasola świeża. Świeżą fasolę przed ugotowaniem należy najpierw długo moczyć. Namoczoną trzeba też sporo czasu ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Autor

MeCooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fasolka, sosy, szpinak, fit, mięso, sałatka, zupa, sałatki, kurczak, śledź, kiełbasa, ryż, boczek, dipy, obiad, kurczak z ryżem, salatka z jajkiem, zupa pomidorowa, ryż smażony, biała kiełbasa, kurczak z warzywami, ryż z warzywami, sałatka z kurczakiem, sałatka z serem żółtym , sałatka z ryżem

Inne przepisy z mecooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.