Grzanki

Grzanki

Grzanki

Domowe grzanki to jedna z najprostszych rzeczy jakie można przygotować. Sprawdza się w nich niemalże każdy rodzaj pieczywa, a do ich przyprawienia nadaje się większość ziół oraz przypraw. W zależności od naszych upodobań pieczywo pokroić można na mniejsze bądź na większe kawałki, dodać przyprawy bądź postawić na samo tylko pieczywo, serwować jako dodatek do zup oraz sałatek. Moje ulubione grzanki to te, które przyprawiam czosnkiem oraz ziołami, to właśnie je robię najczęściej w mojej kuchni. Pokrojone w małą... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.