Ceviche z tuńczykiem i awokado na picie

Ceviche z tuńczykiem i awokado na picie

Ceviche z tuńczykiem i awokado na picie

Przepis na : śniadanie

Są takie miejsca, które relaksują. Są takie pasje, które leczą. Są leki, które koją niemal każdy ból, ból serca, ból duszy i ból brzucha. Ci ostatni, to ludzie. Zawsze powtarzałam, że nie mam szczęścia do facetów, za to mam szczęście do ludzi. I w karty. Pamiętaj stary, jak masz szczęście w kartach, to nie masz szczęścia w miłości. I to się super zazębia. Ale wracając do przyjaciół. Dlaczego piszę o nich na blogu kulinarnym. Przyjaciele to taka grupa ludzi, którym oddałabym absolutnie wszystko co mam najpyszn... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mango Papaja

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.