Tortilla z kurczakiem gyros

Tortilla z kurczakiem gyros

Tortilla z kurczakiem gyros

Przepis na : obiad

Tortilla z kurczakiem to u nas taki obiad trochę okazyjny, mimo tego, że tortilla z kurczakiem jest bardzo łatwa do przygotowania, nie przygotowuję jej aż tak często. Może czas to zmienić? Przemawia za tym ogrom argumentów! Kurczak na obiad to taki dobry punkt zaczepienia - smakuje wszystkim, jest szybki w przygotowaniu, to stosunkowo tani obiad i pasuje do niego naprawdę wiele, jak nie wszystko. Przygotowanie kurczaka w taki sposób ma kolejne dwa plusy. Ja najpierw gotuję dla rodziny rosół na kurczaku, nas... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MamaOskarka

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

Wioleta g-a

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, tortilla, pierś, piersi, gyros, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, fit, placki, obiad, sos czosnkowy, sosy, tortilla z kurczakiem, sałata, rukola, dietetycznie, dietetyczne , tani obiad, rosół, grill, kurczak z czosnkiem, szybki obiad, obiad na szybko, kurczak wędzony , dania z piersi kurczaka, dania dietetyczne, dietetyczny obiad

Inne przepisy z MamaOskarka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.