Pierogi z białym serem ziarenkami szałwii hiszpańskiej i zielonym owsem

Pierogi z białym serem ziarenkami szałwii hiszpańskiej i zielonym owsem

Pierogi z białym serem ziarenkami szałwii hiszpańskiej i zielonym owsem

Dwa farsze z białym serem, wzbogacone ziarenkami szałwii hiszpańskiej i zielonym owsem. Jeden i drugi zrobiłam oddzielnie, można oczywiście wszystko pomieszać i zrobić jeden. W pierogach z zielonym owsem czuje się smak zielonego owsa, czysty i orzeźwiający. Dla mnie był wyczuwalny, bo znam ten smak, kiedy w ubiegłym roku robiłam krem z sokiem z owsa do wielkanocnego mazurka. Staram się pod koniec zimy i wczesną wiosną hodować różnego rodzaju zieleninę i wykorzystywać ją w kuchni w różnorodny sposób. Jest to dobry cz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Leśny Zakątek

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

DanaDana

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pierogi, pierogi przepis, ciasto, chleb, naleśniki, pierogi przepis ciasto, ciasto na pierogi, sałatki, sałatka, deser, desery, sosy, koktajle, kanapki, naleśnik, koktajl owocowy, jajka z farszem, ciasto z kremem, ciasta z kremami, ciasto owocowe, chleb z ziarnami, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia, salatka z jajkiem, sałatki do pracy, sałatka do pracy, sałatka warzywna, sałatki wielkanocne

Inne przepisy z Leśny Zakątek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.