Chleb orkiszowy ubijany w dwóch odsłonach

Chleb orkiszowy ubijany w dwóch odsłonach

Chleb orkiszowy ubijany w dwóch odsłonach

 Rok 2015 i wspólne pieczenie w lutym. Przypominam, że prowadzi je do dzisiaj Ania z bloga Kuchennymi drzwiami . Bardzo lubiłam te wspólne pieczenia. Być może wrócę do nich, jak sytuacja na to pozwoli, bo dostęp do własnego komputera mam ogromnie ograniczony. Nie próbowałam piec tego chlebka na zakwasie. Może innym razem. Zrobiłam prawie zgodnie z przepisem.  Z chlebem nie miałam żadnych niespodzianek. Nie dość, że mało z nim pracy to w smaku i wyglądzie bajeczny! Nie raz jeszcze do niego powrócę. Pr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Leśny Zakątek

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Woda mineralna czy źródlana – którą wybrać?

W wielu dietach powtarza się, że powinno się pić co najmniej 2 litry wody dziennie i ograniczać napoje gazowane oraz alkohol.

Czytaj dalej...

Woda z cytryną o poranku zdziała cuda

Zacznij dzień od szklanki wody z cytryną! Niby nic, a może zmienić tak wiele :-) Warto sprawić, by picie wody z cytryną weszło nam w nawyk, ponieważ nie ma nic lepszego jak zdrowo rozpocząć dzień.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.