Bułki z ziarnami

Bułki z ziarnami

Bułki z ziarnami

Bułki z ziarnami  Dziś zapraszam na pyszne, domowe, pełnoziarniste bułki z ziarnami - idealne na śniadanie i nie tylko. Są bardzo proste w przygotowaniu, smakują z wytrawnymi i słodkimi dodatkami. Dzisiejsze bułki trójkąty zwracają uwagę nietypowym kształtem - jeśli nie przepadacie za formowaniem bułeczek, ta metoda może Wam przypaść do gustu. Ciasto wystarczy tylko podzielić na dwa wałeczki i pokroić po wyrośnięciu. Pszenne bułki z ziarnami zawierają mąkę jasną i pełnoziarnistą, a poza tym sporo różnych ziare... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.