Idealna sałatka na grilla

Idealna sałatka na grilla

Idealna sałatka na grilla

Sałatka na grilla zawsze oznacza jedno – jest na tyle ciepło, że od morza do Tatr rodacy zaczęli masowo uprawiać sport narodowy, jakim jest grillowanie. W ruch idą rozpałki, trociny, gazety, węgiel i brykiety, a co więksi perwersi używają benzyny. Zaczynają się gorączkowe przygotowania, mięsa, kiełbasy i inne cuda na kiju rodem ze sklepu mięsnego. Czasem ktoś pomyśli o warzywach grillowanych i liczy po cichu, że biesiadnikom grillowana cukinia zębów nie wyrwie i zjedzą trochę mniej tłusto. Idąc na grilla do... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Lady Kitchen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grill, sałatki, sałatka, ogórki, ser feta, feta, orzechy, salatki do grilla, sałatka na grilla, mięso, kiełbasa, ogórki małosolne, twaróg, karczek, cukinia, sałata, karkówka, sałatka z pomidorem, przystawki, pyszna sałatka, sałatka z fetą, kiełbasa z grilla, sałatka warzywna, salatki warzywne

Inne przepisy z ladykitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.