Galareta z kurczakiem

Galareta z kurczakiem

Galareta z kurczakiem

Dotarło do mnie, że za 3 tygodnie święta, że za chwile skończy się rok i wejdziemy z ciężkim kacem i poczuciem niespełnionych postanowień w kolejny rok naszego życia. Znowu będziemy planować, obiecywać sobie, że wątpliwie moralne zachowania i złe decyzje nas już nie będą dotyczyć i ogólnie „nowy rok, nowa ja”… blablablablaaaa. Umówmy się, pewne rzeczy się nie zmieniają. Charakter się nie zmienia oraz zestaw bufetowy na imieninach u cioci. Zmiany nie zawsze są dobre, nie zawsze wiążą się z czymś pozytyw... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Autor

Lady Kitchen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

udka , kurczak, mięso, pasztet, skrzydełka, ryba, ryby, zupa, golonka, galaretka, kurczak z warzywami, udka z kurczaka, przystawki, mięsa pieczone, jajka na święta, pieczone udka, kurczak pieczony, ryba w occie, zupa z selera

Inne przepisy z ladykitchen