Galareta z kurczakiem

19
 • Galareta z kurczakiem
 • Galareta z kurczakiem

  Dotarło do mnie, że za 3 tygodnie święta, że za chwile skończy się rok i wejdziemy z ciężkim kacem i poczuciem niespełnionych postanowień w kolejny rok naszego życia. Znowu będziemy planować, obiecywać sobie, że wątpliwie moralne zachowania i złe decyzje nas już nie będą dotyczyć i ogólnie „nowy rok, nowa ja”… blablablablaaaa. Umówmy się, pewne rzeczy się nie zmieniają. Charakter się nie zmienia oraz zestaw bufetowy na imieninach u cioci. Zmiany nie zawsze są dobre, nie zawsze wiążą się z czymś pozytyw... Czytaj dalej na blogu ladykitchen


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?
   Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

   Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

  Inne przepisy z ladykitchen

  Dodaj komentarz