Pieczony łosoś z miodowej marynacie

Pieczony łosoś z miodowej marynacie

Pieczony łosoś z miodowej marynacie

Upieczenie łososia do trudnych rzeczy nie należy. Jednak, aby nadać mu wyjątkowy smak bardzo ważna jest marynata. Pieczony łosoś z miodowej marynacie jest delikatnie słodki i przypieczony po wierzchu ze względu na karmelizujący się cukier zawarty w miodzie. Do tak przygotowanego łososia możecie podać dowolne dodatki. Gotowane warzywa, albo słodkiego pieczonego batata . Składniki filet z łososia sok z 1/2 cytryny 4 łyżki sosu sojowego 2 łyżki miodu Pieczony łosoś z miodowej marynacie – przepis Filet z łososi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

Grzes

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

łosoś, marynaty, sosy, ryby, łosoś wędzony, szpinak, ryba, roladki, sałatka z łososia, makaron z łososiem, ciasto, obiad, szparagi, sałatki, sałatka, pasta, grill, makaron, makarony, carpaccio, ciasto francuskie, makaron ze szpinakiem, salatka z makaronem, sałatka na grilla, salatki do grilla, dania z makaronem, sałatka do obiadu, smaczna sałatka

Inne przepisy z Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.