Pasta z awokado z jajkiem i kiełkami

Pasta z awokado z jajkiem i kiełkami

Pasta z awokado z jajkiem i kiełkami

Przepis na : sałatka

Pasta z awokado z jajkiem i kiełkami to zdrowa propozycja na kolację. Awokado zawiera w sobie całe mnóstwo zdrowych tłuszczy, które pomagają nam w spalaniu tkanki tłuszczowej ale również mają w sobie bardzo dużo właściwości zdrowotnych. Jak pokazują badania awokado zawiera ok. 20-30% tłuszczów, ale jak już wspomniałem są to zdrowe tłuszcze. Poza tym zawiera witaminę E oraz sporą ilośc błonnika, który da nam uczucie sytości. Pasta z awokado to ciekawy pomysł na szybką kolację. Przygotowanie całości, nie lic... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Grzes

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

awokado, pasta, pasty, awokado sałatka, sałatki, sałatka, kanapki, fit, majonez, jajka faszerowane , salatka z jajkiem, kolacja, chleb, pasztet, bagietka, sałatka z tuńczykiem, szybka kolacja, tuńczyk, kurczak, sałatka z kurczakiem, sałatka z pomidorem, przekąski, makaron, przystawki, makarony, łosoś, sosy, łosoś wędzony, przekąska, kurczak wędzony

Inne przepisy z Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.