Ogórkowo – szpinakowe smoothie

Ogórkowo – szpinakowe smoothie

Ogórkowo – szpinakowe smoothie

Szpinak zawiera w sobie bardzo dużo składników odżywczych i mineralnych. Dodatkowo beta-karoten oraz luteinę, które są bardzo silnymi przeciwutleniaczami. W liściach szpinaku znajdziemy całą masę witamin, ale przede wszystkim witaminę C, żelazo, potas. Przepis na Owocowe smoothie bowl Nie wszyscy jednak lubią szpinak, ale pokaże Wam jak go połączyć z innymi składnikami aby powstał nam smaczny i bogaty w witaminy koktajl. Składniki 200g młodych liści szpinaku 1/2 zielonego ogórka 1/2 jabłka 1 łyżka miodu 15... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.