Klasyczny makaron po Bolońsku

Klasyczny makaron po Bolońsku

Klasyczny makaron po Bolońsku

Przepis na : obiad

Klasyczny makaron po Bolońsku to typowo włoskie danie, które jest bardzo popularne również w naszym kraju. Mam wrażenie, że kuchnia słonecznej Italii bardzo mocno zakorzeniła się w Polsce i przez wielu z nas jest uwielbiana. Makaron po Bolońsku podamy klasycznie, czyli z dodatkiem parmezanu, bowiem bardzo często w polskich domach jest on serwowany z tartym żółtym serem. Jeśli to danie ma być również obiadem dla Waszych najmniejszych pociech, to zamiast mięsa wieprzowo- wołowego dajcie mięso mielone z indyka, alb... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.