Chlebek z pesto w 45 minut

Chlebek z pesto w 45 minut

Chlebek z pesto w 45 minut

Chlebek z pesto w 45 minut to przepis na pyszny dodatek do sałatek, ale również idealna propozycja na lekką, zdrową kolację. Na blogu widzieliście już kilka pomysłów na chlebki ziołowe, tym razem jednak przygotujemy go z bazyliowym pesto. Właśnie ono będzie zawierało cały smak i cały aromat, który przeniesie się do naszego pieczywa. Ten przepis jest propozycją dla osób, które nie lubią czekać, aż ciasto drożdżowe nam wyroście. Tym razem nie potrzebujemy zostawiać ciasta, aby wyrastało. Od razu ciasto smarujemy pest... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Dieta 1000 kalorii

Dieta, przeznaczona do 5 posiłków dziennie. Niewiele zasad, poza dokładnym liczeniem kalorii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.