Sos winegret do sałatki

Sos winegret do sałatki

Sos winegret do sałatki

Domowy sos winegret , to prosty w przygotowaniu dodatek do warzywnej sałatki oraz wielu innych dań. Podstawowy przepis na francuski sos winegret, to według różnych źródeł jedna część octu lub innego kwaśnego dodatku zmieszane z dwiema lub trzema częściami oleju. Do prawidłowego zmierzenia proporcji wystarczy użyć na przykład łyżki lub naczynia z podziałką do odmierzania mililitrów. Dobry sos vinaigrette, to doskonała równowaga zdrowego tłuszczu, świeżych ziół oraz lekkiej kwasowości. W zależności od wersji, sos wi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.