Gnocchi jaglane z palonym masłem – bez jajka i bez glutenu

Gnocchi jaglane z palonym masłem – bez jajka i bez glutenu

Gnocchi jaglane z palonym masłem – bez jajka i bez glutenu

Przepis na : obiad

Włoskie kluseczki gnocchi można zrobić nie tylko z ziemniaków – w mojej wersji powstały ze zdrowej i pożywnej kaszy jaglanej. Bez dodatku jajka, całkowicie bez glutenu – bo ciasto z kaszy spajają dwie wysokoskrobiowe mąki – ryżowa i ziemniaczana. Gnocchi podane z palonym ziołowo-czosnkowym masłem to pyszny i bardzo syty lunch, obiad albo gorąca kolacja. Koniecznie ich spróbujcie! GNOCCHI JAGLANE Kaszę jaglaną płuczemy na gęstym sicie pod ciepłą bieżącą wodą do czasu, aż przestanie się pienić. Następnie parzymy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Karo in the Kitchen

Warto przeczytać

Jak zrobić kluski z makiem na Wigilię?

Jest to popularna potrawa szczególnie na Pomorzu i Kaszubach, co nie znaczy, że gości ona na stołach w całej Polsce.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Autor

Karo In The KitchenKaro In The Kitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach.

Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen.
Znajdziecie tu relacje ‚od kuchni’ i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kasza, ciasto, kasza jaglana, pierogi przepis, pierogi, ziemniaki, kluski, obiad, kotlety ziemniaczane, kotlet, kotlety, kolacja, masło orzechowe, ciasto z kaszy jaglanej, zdrowe obiady, ciasto z orzechami, szybki obiad, obiad na szybko, kotlety ryżowe, tani obiad, szybkie ciasto, proste ciasto, proste i szybkie ciasto, tanie ciasto, kotlet z kaszy jaglanej, szybka kolacja, pierogi przepis ciasto, ciasto na pierogi, pieczone ziemniaki, pieczone ziemniaki z czosnkiem

Inne przepisy z Karo in the Kitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.